Twitter   Facebook   Youtube

Bekijk lesrooster »
024 - 641 41 65

                                                                                                                                           

Weeg- en aanvangstijden Nijmegen 16 december

Judovereniging Duckenburg Leuvenbroek 2002

Nijmegen

 

Geboren in 2010/2011 weging 09.00-09.30 start wedstrijd 10.00

                2009                     10.00-10.30                       11.00

                2008                     11.30-12.00                       12.30

                20007/2006           12.30-13.00                       13.30

 

 

Met sportieve groet,

Judoteam Derkssport en GO4Fit Beuningen

 

 

 

 

 

Met sportieve groet,

Judoteam Derkssport en GO4Fit Beuningen


1
 
M
2008
Jordy boymans
35
wit
2
 
V
2009
Mila v Emmen
27
wit
3
 
M
2006
Luca v Emmen
37
wit
4
 
M
2007
Connor theloosen
29
geel
5
 
M
2009
Brent timer
25
wit
6
 
M
2009
Hugo hamers
23
Geel
7
 
M
2007
Jayro de Jonge
34
Wit
8
 
M
2010
Timo de Kort
19
Wit bruin
9
 
M
2010
Liam Mulder
21
Wit groen
10
 
M
2009
Jurre Brouwers
21
Wit oranje
11
 
M
2011
Tijn Brouwers
18
Wit oranje
12
 
V
2011
Zoë van Mil
21
Geel
13
 
M
2008
Xander Peters
30
Geel
14
 
M
2010
Ruben Spanjaard
26
Wit Blauw
15
 
M
2010
Lucas Vermeer
 
Wit groen
16
 
V
2012
Nova Vermeer
 
Wit groen
17
 
M
2008
Stijn van Ingen
 
Geel
18
 
M
2010
Koen van Ingen
 
Geel oranje
19
 
M
2012
Luuk van Ingen
 
Wit oranje
20
 
M
2009
Daniel Siomoinl
34
Wit bruin
21
 
M
2010
Arjen Dijkstra
23,5
Wit
22
 
M
2008
Roy Stok
33
Geel
23
 
M
2008
Pieter Luykens
38
Wit blauw
24
 
M
2007
Jeroen vd Gen
29
Wit
25
 
M
2009
Jip Gatzen
30kg
Geel
26
 
M
2009
Alexander Keltens
29,5
Wit
27
 
V
2010
Laura van Lee
24
Wit oranje
28
 
m
2008
Karlen Chatchatrian
32kg
Wit bruin
Inschrijfgeld dient uiterlijk 3 dagen voor aanvang van het toernooi te zijn bijgeschreven op NL24 RABO 0312 5222 74 t.n.v. JUDO BOND NEDERLAND.

Formulieren dienen volledig te worden ingevuld.

 (DUS OOK JUISTE GEBOORTEDATUM en RELATIECODE).

Opsturen naar: Wedstrijdsecretariaat JBNMN, H.D.Zijlstra,  Meliskerkestraat 17
6845 AV Arnhem.  Email: inschrijven.mn@gmail.com
 

Instapwedstrijden: J.W van de Meent, Jonckherenhof 48, 6581 GD Malden.

Email: jwvandemeent@kabelfoon.nl

 

Budo agenda. 

 
 
 
KAIHATSU OSS 10 DECEMBER


Tijdschema Groep I t/m IV.
 
 
 
Groep:
Poule:
Aanvang Wedstrijden:
 
 
 
*
Groep I
J0-J1-J2-J3-J4-M1
10.00 - 11.30 uur.
 

 
 
*
Groep II
J5-J6-J7-J8-J9-J20-M2-M3
11.30 - 13.00 uur.
 
 
 
 
Pauze
======
13.00 - 13.30 uur.
 
 

 
 
*
Groep III
J10-J11-J12-M4-M6-M7
13.30 - 15.00 uur.
 
 
 
 
*
Groep IV
J13-J14-J15-J16-J17
15.00 - 16.30 uur.
 
 
 
 
     J19-J21(90 KG)M-8
 
 
 
 
 

Judo info

HET INSTAPTOERNOOI  

Lees artikel »

Andre van Melis per september weer werkzaam als judoleraar

Per september bij Derks4sport

Lees artikel »
Beëindiging of tijdelijke stopzetting van uw lidmaatschap kan alleen schriftelijk of aan de receptie.
Bent u lid?
     

Waar kent u ons van?